BEŁŻYCE 2017 - 600 LAT MIASTA

BURMISTRZ BEŁŻYC

MIEJSKO – GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BEŁŻYCACH

Zapraszamy wszystkich

do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Bełżyce w fotografii"!

Składanie prac do 15 maja 2017!

11 czerwca (niedziela) 2017 r. CKFiS Bełżyce

Finał konkursu, wyłonienie zwycięzców, wręczenie nagród!

WYSTAWA zdjęć "Bełżyce w fotografii"

Zwycięzcy konkursu otrzymają bony do zrealizowania w profesjonalnym sklepie fotograficznym!

1 miejsce - bon o wartości 800 zł

2 miejsce -  bon o wartości 500 zł

3 miejsce -  bon o wartości 300 zł

Nagroda publiczności – nagroda niespodzianka

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia prezentującego piękno Bełżyc oczami jego mieszkańców, stałych bywalców, a także wszystkich miłośników Bełżyc.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia. Prace można składać osobiście lub przesłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego) do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Bełżycach (ul. Tysiąclecia 26) do 15 maja 2017r.

Zdjęcie lub zdjęcia muszą zostać przekazane na nośniku CD w formacie JPG o jak najwyższej rozdzielczości wraz z wydrukami tych zdjęć w formacie  A4 (210 mm x 297 mm) oraz kartami zgłoszeń zdjęć do konkursu (w przypadku zgłoszenia 2-3 zdjęć prosimy o wypełnienie osobnego formularza dla każdego kolejnego zdjęcia).

Karta zgłoszeniowa do pobrania

Płyty CD powinny być opisane: zawierać imię i nazwisko autora, numery identyfikacyjne zdjęć takich samych jak na płycie.

Regulamin konkursu do pobrania

Finał konkursu, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbędzie się 11 czerwca 2017 r. na obiektach CKFiS w Bełżycach.

Nagroda publiczności zostanie przyznana przez internautów głosujących na zdjęcia na stronie internetowej www.belzyce.pl w dniach od 20.05.2017 do 05.06.2017. Zamieszczone tam zostaną fotografie, które podczas obrad jury uzyskają najwyższą punktację.

Już teraz zapraszamy do zgłaszania zdjęć konkursowych!

Kontakt w sprawie konkursu: 81 517 23 05